GENÇ KONSİAD TOPLANTISI GENİŞ KATILIMLA YAPILDI


​KONSİAD'ın geleceği olarak görülen GENÇ KONSİAD'ın istişare toplantılarından birisi daha çok geniş bir katılımla 17 Ağustos 2014 Pazar günü İstanbul Florya'da saat:09.00'da gerçekleştirilmiştir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Florya Sosyal Tesislerinde yapılan sabah kahvaltısında biraraya gelen GENÇ KONSİAD toplantısına; KONSİAD Genel Başkanı Abdullah Başcı, Başkan Yardımcısı Tahir Gönenç, Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Arıtürk, Ali Ulvi Ülker, Özer Öztaşbaşı, Cafer Yaren, Hasan Ciğerci ile GENÇ KONSİAD yapılanmasından sorumlu KONSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Kerim Yapar katılmışlardır. KONSİAD'ın kurullarından birisi olan GENÇ KONSİAD'a gönüllü olarak katılan ve üye olan Genç sanayici ve işadamları, Üniversite öğrenciler, bürokratlar ve teknokratlar katılmışlardır.

aynı gün saat:12.00'ye kadar süren toplantıda bir konuşma yapan Genel Başkan Abdullah Başcı; KONSİAD'ın kuruluşundan bu yana büyük işlere imza attığını, KONEXPO gibi büyük bir organizasyonu iki kere yaptığını, üçüncüsünün hazırlıklarının yapıldığını, 2009'da kurulan ve genç bir STK olmasına rağmen yaptığı çalışmalarla kendinden ve Konyalılardan söz ettirdiğini, GENÇ KONSİAD'ın gelecekte Konya ve Konyalılar adına İstanbul'da, Türkiye'de ve dünyada hayırlı işler yapacağını belirtmiştir.

Bir sonraki toplantının 13 Eylül 2014 günü KONSİAD genel Merkezinde yapılacağı kararlaştırılan istişare toplantılarının devam edeceği, bu toplantılarda alınan kararların önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağı öğrenilmiştir.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar