ÇAT MAHALLESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ ‘N DEN BELEDİYE BAŞKANI TUTAL’A ZİYARET


​Çat Mahallesi Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Yasin Çetinkaya, Başkan Yardımcısı Mustafa Turaç, yönetim kurulu üyeleri Abdullah Aslan ve Mevlüt Aslan Belediye başkanı Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret etti.

Başkan Tutal'a Çat mahallesinde geleneksel olarak yaptıkları şenlikleri hakkında bilgi veren Çat Mahallesi Dernek Başkan Yasin Çetinkaya ve yönetim kurulu üyeleri Çat Mahallesi'ne yapılması planlanan tip proje konutlar hakkında bilgi alış verişinde bulundu.


Mahallerinin çeşitli nedenlerden dolayı yıllar öncesinden göç verdiğini ifade eden Dernek Başkanı Çetinkaya mahallerinde bulunan ve ören haline gelmiş yerlerin temizlenmesini ve çevre temizliğinin yapılmasını istediler.

Çat Mahallesi Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretlerinden dolayı memnun olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; "Çat Mahallemiz uzun yıllardan bu yana göç veren ve en az hane sayısı olan bir yerleşim birimlerimizden. Yapılabilecek olan çalışmalar konusunda gücümüz nispetinde her zaman yardımcı olmaya hazırız.''dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar