-Minibüsçüler Odasından Paslı’ya ziyaret


​-Devlet-STK Elele

Konya Minibüsçüler ve Umumi Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Muharrem Karabacak ve Yönetim Kurulu Üyesi Sıtkı Özgüç, Basın Yayın ve Enformasyon Konya İl Müdürü Cemil Paslı'yı makamında ziyaret etti.

Konya Minibüsçüler ve Umumi Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Muharrem Karabacak ve Yönetim Kurulu Üyesi Sıtkı Özgüç, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Konya İl Müdürlüğü görevine atan Cemil Paslı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Paslı, Sivil Toplum Kuruluşlarının kamuoyu oluşumunda toplumun lokomotifi konumunda olduklarını ifade ederek, STK'ların devlet ve bireyler arasında aracı ve düzenleyici rol oynayan, toplum yararına çalışan ve gönüllülük esasına göre hizmet yürüten kurumlar olduğunu söyledi. Paslı, STK'ların kamuoyu oluşturmak amacıyla medyanın da desteğine ihtiyaç duyduklarını belirterek, İl Müdürlüğü olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını sözlerine ekledi.

Konya Minibüsçüler ve Umumi Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Muharrem Karabacak ise, oda olarak gerçekleştirmiş oldukları proje ve faaliyetler hakkında bilgi vererek, Devlet ve STK işbirliğiyle vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verme gayreti içinde olacaklarını söyledi. Karabacak, BYEGM Konya İl Müdürlüğü görevine atanan Cemil Paslı'ya yeni görevinde başarılar dileyerek, destek içinteşekkür etti.

Paslı, ziyaretin sonunda Karabacak'a kendi yazmış olduğu "Aile Huzur ve Mutluluğu İçin 9S" isimli kitabını hediye etti.

 

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar