Bir Kişinin Kurtuluşuna Vesile Olmak Dünyalara Değer


​Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, madde bağımlılığı ile mücadele eden Gül Gençlik Derneği'ni ziyaret etti. Madde bağımlılığı ile mücadeleye destek veren kanaat önderleriyle sohbet eden Başkan Akyürek, "Bir kişinin dirayetine, kurtuluşuna, ıslahına vesile olmak dünyalara değer" dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, madde bağımlılığı ile mücadele eden Gül Gençlik Derneği'nde kanaat önderleriyle bir araya geldi.

AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı ve AK Parti Konya Milletvekili Adayı Ahmet Sorgun ile Gül Gençlik Derneği'ni ziyaret eden Başkan Akyürek, dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Anadolu'da çok önemli bir miras devraldığımızı ve bu mirası en güzel şekilde yaşayıp bizden sonraki nesillere aktarmamız gerektiğini vurgulayan Başkan Akyürek, "Daha çok gayret etmeli, daha çok çalışmalı, hem ülkemize sokulan nifak tohumlarının yok edilmesi için, hem de ülkemizin, İslam dünyasının mazlumlarının umudu ve lideri olma yolculuğunun devam ettirilmesinin mutlaka sağlanması için gayretlerimizin artması gerekiyor. Gül Gençlik Derneğimize de teşekkür ediyorum. Çok önemli bir hizmette ve faaliyette bulunuyorlar. Bir kişinin dirayetine, kurtuluşuna, ıslahına vesile olmak dünyalara değer" dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, Gül Gençlik Derneği'nin, gençleri kötü alışkanlıklardan, madde bağımlılığından kurtarıp, İslam'a bağlı insanlar haline getirmesi temennisinde bulundu.

Gül Gençlik Derneği'ni isminden ve faaliyetlerinden dolayı tebrik eden AK Parti Konya Milletvekili Adayı Sorgun da "Bu toplumsal bir konu. Her birimiz bir ucundan tuttuğumuzda ancak çözebileceğimiz bir konu. İçini gönüllülükle dolduracağımıza inanıyorum" dedi.

Toplantıya katılan kanaat önderleri de birliğin, barışın, kardeşliğin ve huzurun önemine vurgu yaptılar.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar