Konya Platformundan Karabacak’a ziyaret


​Konya Platformu Şehit Ailelerine Destek Turuna Çıktı

Konya Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Çelik, 2. Başkan Avukat Bahadır Dilek ve Başkan Yardımcısı Cemil Paslı, Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Muharrem Karabacak'ı ziyaret etti.

Konya Platformunun geçtiğimiz günlerde başlattığı,"Konya Şehidinin Emanetine Sahip Çıkıyor" kampanyasına destekler sürüyor. Kampanya kapsamında kamu kurum ve kuruluşları, yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve odalar ziyaret edilerek kampanyaya destek sağlanıyor. Konya Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Çelik, 2. Başkan Avukat Bahadır Dilek ve Başkan Yardımcısı Cemil Paslı,

Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Muharrem Karabacak'ı ziyaret etti.

Konya Platformu Şehit Ailelerine Destek Turunda

Başlatılan yardım kampanyası ile ilgili açıklamalarda bulunan Konya Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Çelik: "Vatanı, milleti ve bayrağı uğruna gözünü kırpmadan şehit düşen bu asil vatan evlatlarını bu ülke elbette ebediyete kadar asla unutmayacaktır. Allah katında şehitlik mertebesine ulaşan bu vatan evlatlarının geride bıraktıkları aileleri,evlatları hepimize birer emanettir. Allah Devletimize zeval vermesin,bu konuda her türlü imkanlarını seferber ederek sağladığı şartlarla birlikte sivil toplum kuruluşları olarak bizlerde bu emanetlerimize sahip çıkma şuurundan hareket ederek başlattığımız yardım kampanyası çerçevesinde, Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızla destek turlarına çıkmış bulunuyoruz. Bu manada toplanacak yardımlar sayesinde ihtiyacı bulunan şehit ailelerimize birer ev almayı arzu ediyoruz" dedi. Çelik, "Yardım kampanyasına bağış yapma arzusunda bulunan vatandaşlarımızın da bizimle irtibata geçerek belirlenen hesap numaralarına bağışta bulunabileceklerini" sözlerine ekledi.

Emanete Sahip Çıkmak Boynumuzun Borcu

Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Muharrem Karabacak ise ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, "Oda olarak bu anlamlı kampanyaya yürekten inandıklarını ve her türlü desteği memnuniyetle vermeye hazır olduklarını" ifade etti. Şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkmanın boynumuzun borcu olduğunu söyleyen Karabacak, kampanya kapsamında hazırlanacak afiş, broşür, el ilanları gibi materyallerinde yolcu minibüsü ve servis araçlarında teşhir edilerek, dağıtılması konusunda üzerlerine düşün görev ne ise yapmaya hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar