Rektör Şahin’e gönülden destek.


​Konya Platformu Eğitim, Kültür, Sağlık ve Çevre Derneği Yönetimi Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin'i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Rektör Mustafa Şahin; ''Selçuk Üniversitesinin Teknik Bilimler bölümünde 30 Bin öğrencisi olduğunu ilk planda bu bölümlerin Organize Sanayi içerisinde yapılacak binalara taşınarak eğitimlerini tamamlamalarının eğitim kalitesi açısından çok önemli olduğunu söyledi. Bu adımın ileride kurulacak ve Kobinin başkenti Konya için şart olan Teknik Üniversite'nin nüvesini ,temelini teşkil edecek ve kuruluş sürecini hızlandıracaktır'' dedi.

Konya Platformu Eğitim, Kültür, Sağlık ve Çevre Derneği Başkanı M. Ali Çelik ise; ''Sanayici olarak Teknik Bilimlerin eğitiminin sanayi içerisinde ,teori ve uygulamanın birlikte verilmesinin önemine yürekten katıldığını , Eğitime Gönüllü Destek, Onkoloji Hastanesi ve Amatem binasının yapılması gibi geçmişte bu gibi konularda Dernek olarak ellerini taşın altına koyduklarını bu anlamda bu düşüncenin hayata geçirilmesi için Yönetim olarak ellerinden gelen desteği vereceklerini'' Rektör Şahin'e ifade etti.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar