Anadolu Selçuklu Fotoğraf Derneğinden “Sisler Ülkesi” konulu söyleşisi


​Anadolu Selçuklu Fotoğraf Derneği (ASFOD) tarafından düzenlenen, "Sisler Ülkesi" konulu söyleşiye katılan, fotoğraf sanatçısı Feyzullah Tunç'a "Onursal Üyelik Beratı" verildi.

Merkezi Konya'da bulunan Anadolu Selçuklu Fotoğraf Derneği (ASFOD)'dun düzenlediği "Sisler Ülkesi" konulu söyleşiye katılan fotoğraf sanatçısı Feyzullah Tunç, konulu fotoğraflar ve bu fotoğrafların nasıl çekilebileceği ilişkin tecrübelerini fotoğrafçılığa gönül verenlerle paylaştı.

 

Sunumlarından dolayı Feyzullah Tunç'a teşekkür eden, ASFOD Başkanı Mustafa Binol konuşmasında; "Ustama, değerli sunusu, rasyonel düşünceleri, konuşması ve yol arkadaşlığı, dostluğu için şükranlarımızı sunuyoruz. Çiçeği burnunda, taze heyecanların merkezinde bulunan ve değerli insanların kalp atışlarını temsil eden Anadolu Selçuklu Fotoğraf Derneği (ASFOD) ailesi olarak biz buradayız ve Rabbimin izni ile "Işığın Yeni Yüzü" olmaya devam edeceğiz" dedi. Binol, eserleriyle başta ülkemiz olmak üzere, Konya'nın da tarihi ve kültürel tanıtımına katkıda bulunan Tunç'a çalışmalarından dolayı "Onursal Üyelik Beratı" takdim etti.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar