KONSİAD, YÜZ YILLIK HESABI MİLLET BOZDU


​15 Temmuz darbe girişiminin 'yüzyıldır sahneye konulan bir senaryonun parçası' olduğunu belirten KONSİAD ŞUBE BAŞKANI HASAN HÜSEYİN AYDIN, ''Milletimiz ve Cumhurbaşkanımız dik duruşuyla bu senaristlere Osmanlı tokadı indirdi.'' Dedi.

OSMANLI TOKADI YEDİLER

KONSİAD Konya Şube Başkanlığı tarafından '15 Temmuz Darbe ve İşgal Girişimi' başlığı ile düzenlenen panel Konya Ticaret Odası Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Panelin açılışında konuşan Konsiad Konya Şube Başkanı Hasan Hüseyin Aydın, ''Yaşananlar satranç oyununa benzer bir şekilde sahnelenmek istendi. Ancak yüzyıllardır yapılan hesaplarla sahnelenen bu senaryo karşısında milletimiz ve Cumhurbaşkanımız dik duruşuyla bu senaristlere Osmanlı tokadı indirdi. Senaryolarını daha sahneye çıkarır çıkarmaz yerle bir etti.''

2016'DAN BAKMAK LAZIM

Sağlık nedenlerinden dolayı panele telefonla katılan AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ise, yaşanan gelişmelere 2016 değil, 2116'dan bakılması gerektiğini kaydetti. 15 Temmuz'un yüzyıllık bir hesabın parçası olduğuna işaret eden Külünk, Orta doğu ve Afrika'da aynı senaristlerin oyunlarının sahnelendiğini savundu. Külünk, ''Allah'ın izniyle milletimiz ve Cumhurbaşkanımız bu hainlere dur dedi. Hesapları bozduk, bundan sonra ne kadar sürerse sürsün bu işin arkasında kimler olduğunu deşifre edeceğiz.'' Diye konuştu.

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar