Akıncı Gençlik Eğitim Derneğinden Seminer


​Akıncı Gençlik Eğitim Derneği Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz cumartesi saat 20:00'de dernek konferans salonunda gerçekleştirilen seminerde 25. dönem Konya Milletveki ve aynı zamanda Akıncıların reislerinden Hüseyin Üzülmez, "Akıncıların Dünü ve Bugünü İle Türkiye'deki Mücadelesi"  konulu bir seminer verdi. 

Seminerde Hüseyin Üzülmez Görev, Dava Şuuru, Hasbilik, ve özellikle İhlas konusunu vurguladı. Ayrıca Üzülmez, Genel merkezi Konya'da bulunan ve Genel Başkanlığını Zülküf Şamil Ceylan'ın yaptığı Akıncı Gençlik Eğitim Derneği'nin çalışmaları hakkında da bilgi aldı ve dernek üyeleriyle bir süre sohbet etti. Derneğin faaliyetleri hakkında bilgi veren Zülküf Şamil Ceylan, "Gönüllü olarak bir araya gelen arkadaşlar olarak her türlü fedakârlığı gösteriyoruz. Her cumartesi seminer düzenleyerek halkımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz. 

Ziyaretler yaparak, ülkemizin içinde bulunduğu durum ve yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgiler veriyoruz. Ev ziyaretleri yaparak insanlara yardım edebilmenin gayretini gösteriyoruz. Kısacası  az imkânlarla çok işler yapabilmenin gayreti içerisindeyiz" dedi.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar