Bozkır'da başarılı öğrencilere Umre ödülü


​Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları Yardımlaşma Derneği ile Söğüt Eğitim ve Yardımlaşma Derneği arasında imzalanan protokolle Bozkır'da başarılı olan öğrenciler Umre ile ödüllendirilecek.

Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları Yardımlaşma Derneği (Bimder) ile Söğüt Eğitim Ve Yardımlaşma Derneği (Söğüt Eğitim Der) protokol imzaladı.

Buna göre, Bozkır'da eğitim ve öğretimi teşvik etmek, eğitim kalitesini artırmak, öğrencilerin daha verimli çalışmalarını sağlamak için başarılı öğrenciler Umre ile ödüllendirilecek.

Bu yıl ilk defa uygulanan protokolle LYS'de sayısal, sözel, eşit ağırlık, hafızlık yarışmasında birinci olan öğrenciler Umre'ye gönderilecek.Bimder ile Söğüt Eğitim Der yönetim kurulu üyeleri bu öğrencilerin masraflarını karşılayacak.

Bimder Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Görür, "Bimder olarak bu gençlerimize ilim yolunda başarılar diler, Söğüt Eğitim Der'e bu güzel ve hayırlı katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Bunun gibi daha nice hayırlı hizmetlere vesile olmalarını temenni ederiz" dedi.

Bimder Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Görür ve Söğüt Eğitim Der Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Kalaycı protokole imza attı.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar