MÜSİAD’DAN BAŞKAN HANÇERLİ’YE ZİYARET


​KONYA'NIN GÜÇLÜ YÜRÜYÜŞÜ DEVAM EDECEK

MÜSİAD Konya Şube Başkanı Ömer Faruk Okka ve Yönetim Kurulu Üyeleri Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'yi makamında ziyaret etti

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'nin MÜSİAD Konya Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinin ardından 22. Olağan Genel Kurul'da 7. Dönem Başkanlığına seçilen Ömer Faruk Okka ve Yönetim Kurulu Üyeleri de Başkan Hançerli'ye nezaket ziyaretinde bulundu. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, yeni iş sahaları oluşturma konusunda yatırımcıların beraberlik içerisinde olmasının önemine dikkat çekti. Başkan Hançerli; "MÜSİAD Konya Şubesi bu ülkeye ve Konya'ya değer katmıştır. Karatay Belediyesi olarak nerede ihtiyaç varsa o noktada Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte çalışacağız. Yeni Türkiye'de STK'ların üretim ve sosyal alanlarda olan güçlü yürüyüşünde desteğimiz sürecektir. Bizim beklentimiz tüm sektörlerin gelişimini sağlayacak konularda birlikte hareket edilmesidir. Bütün kurumlar ile birlikte çalışarak Konya'yı üretim üssü haline getireceğiz" dedi.

Konya'ya yeni bir soluk gelecek

Başkan Mehmet Hançerli'nin ardından konuşan MÜSİAD Konya Şube Başkanı Ömer Faruk Okka ise Karatay Belediyesi'nin iş dünyasına olan olumlu yaklaşımlarından dolayı her zaman takdirle karşılandığını vurguladı.  Okka, "Önümüzdeki dönemlerde güzel projelere imza atmak adına Karatay Belediyesi'nin desteğini yanımızda hissetmek çok güzel" şeklinde konuştu. Başkan Okka yeni dönemde MÜSİAD'ın yepyeni projelerle Konya'ya yeni bir soluk getireceğine dikkat çekti.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar