KONEV’den Bahar’a merhaba


Kısa adı KONEV olan Konya Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı Bahara Merhaba etkinliği düzenledi.

Ankara Kubbealtı Kafe'de gerçekleştirilen programa Devlet Eski Bakanı Mehmet Keçeciler, Hukukçu, Bürokrat ve siyasetçi Saffet Arıkan Bedük, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve çok sayıda davetli katıldı.

Programda konuşan KONEV Başkanı Karaman eski Valisi Hakkı Teke, KONEV misyonunun artık toplumda yerini aldığını vurgulayarak, "Biz el birliğiyle Konyalılar birlik olamaz diyenleri yalanlıyoruz. Biz Konyalı birlik olduğunda neler başarabileceğini ortaya koyuyoruz. Büyük projelere imza atıyoruz. Bu projelerimizle başta Konyalı hemşerilerimiz olmak üzere tüm Türkiye'yi kucaklamayı amaçlıyoruz. Dedi.

KONEV olarak üniversite öğrencilerine ayrı bir önem verdiklerini de vurgulayan Teke,  üniversitelilere yönelik desteklerinin devam edeceğini dile getirdi.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak da konuşmasında Türk medeniyetinin temelinde Vakfın önemli bir yeri olduğuna dikkat çekerek, KONEV gibi güzel işler yapan vakıfların her zaman desteği hak ettiklerini söyledi.

Devlet Eski Bakanı Mehmet Keçeciler de konuşmasında Konya'nın birlikte hareket ederek hizmet noktasında da iyi bir hizmet alacağını belirterek, "Konya ve Konyalı hizmetin en iyisine layık. Bunlar birlik ve beraberlikle mümkün" dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar