Ülkesi İçin Çalışan Kamu Görevlilerinin Sorunları Çözülmeli


Büro Memur-Sen Konya Şube Başkanı Mahmut Çimen  "Ülkemiz ve milletimiz için alın teri döken, en iyi hizmeti sunmak için var gücüyle çalışan kamu çalışanlarının sorunlarını çözülmelidir. Kurum yöneticileri de kamu görevlilerimiz için ellerinden geleni yapmalıdır" dedi.

Toplu Sözleşmeye hazırlık çalışmaları kapsamında görev yapan kamu görevlilerinin sorun ve taleplerinin alınması için Büro Memur-Sen Genel Merkezi çalışmalarına gece gündüz devam ettiriyor diyen Büro Memur-Sen Konya Şube Başkanı Mahmut Çimen "Ülkemiz, milletimiz için alın teri döken, en iyi hizmeti sunmak için var gücüyle çalışmalarını sürdüren Kamu görevlilerimizin sorun ve taleplerini çözüme kavuşturmak için Büro Memur-Sen olarak gereken hassasiyeti ve girişimleri gerçekleştiriyoruz.

Kurum yöneticileri de ülkemiz ve milletimiz için çalışan, alın teri döken kamu görevlilerimiz için ellerinden geleni yapmalıdır. 1 Ağustos'ta Kamu İşveren Heyeti ile masaya oturduğumuzda, 3.Dönem Toplu Sözleşmesinin çalışma konularının tamamı çözüme kavuşturulmuş, kesin hüküm içerenler ise kazanıma dönüşmüş olmalı. Büro Memur-Sen olarak, 4. Dönem Toplu Sözleşme'ye taşıyacağımız tekliflerimiz bu kapsamda olacak" dedi.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar