KARAYOLLARI ÇALIŞANLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU


KARAYOLLARI ÇALIŞANLARI  YOL-İŞ KONYA 1 SENDİKASI  İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Türkiye Yol-İş konya 1 Nolu Şube Başkanlığınca düzenlenen iftar yemeğinde Karayolları 3. Bölge Müdürlüğü çalışanları buluştu.

Karayolları 3. Bölge Müdürlüğü bünyesinde yer alan Havuz başı sosyal tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine Karayolları 3. Bölge Müdürü Turgut Aydın, Müdür yardımcıları, Şube Müdürleri, Şube şefleri, Türk-İş'e bağlı Yol-İş Konya 2 Nolu Şube Bşakanı Ali Alkan, Demiryol-iş sendikası Konya Şube Başkanı Âdem Gül ve Yol-İş Konya Şube Başkanı Mürsel Selbüz, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda sendika üyesi katıldı.

Karayollarının ülkenin en köklü ve önemli kuruluşu olduğunu ve Karayolları 3. bölge Müdürlüğünde çalışmanın önemli olduğunu belirten Yol-İş Konya 1 Nolu Şube Başkanı Mürsel Selbüz, " Karayolcular olarak biz birer aileyiz. Bu ailenin büyük bir kesimiyle bir araya gelebildiğimiz yer bugün burada verdiğimiz iftar yemeğidir. Katılım her yıl daha da yoğun bir hale geliyor. Bundan büyük mutluluk duyuyoruz Karayolları 3. bölge Müdürlüğü çalışanları olarak Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar