NEÜ İftarında Konya Protokolü, Basın ve STK Temsilcileri Bir Araya Geldi


Necmettin Erbakan Üniversitesinin (NEÜ) geleneksel iftar programında Konya Protokolü, sivil toplum ve basın kuruluşları temsilcileri bir araya geldi. İftar NEÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker'in ev sahipliğinde, davetlilerin katılımıyla Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesinde yapıldı.

Programda Vali Yakup Canbolat, Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Kara, İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan Küçükkendirci, Konya Sivil Toplum Kuruluşları Başkanı Muhsin Görgülü, Mehir Vakfı Başkanı Mustafa Özdemir, NEÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Tahir Yüksek, Prof. Dr. Mehmet Emin Aydın ile Prof. Dr. Önder Kutlu, Konya basınından temsilciler ve diğer misafirler katıldı.

Güzel bir atmosferde gerçekleştirilen iftar programında Ramazan ayının manevi havası yoğun olarak hissedildi. Yemeğin ardından konuşan Rektör Şeker, Ramazan ayını bizler kadar rahat ve mutlu yaşayamayan insanları hatırlattı. Şeker; onların da huzurlu ve mutlu bir Ramazan geçirmelerini temenni ederken, davetlerine icabet eden misafirlerine de ayrıca teşekkür etti.

İftar yemeği, okunan duanın ardından son buldu.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar