ESKİLLİLER DERNEĞİ'NDEN BAŞKAN HANÇERLİ'YE ZİYARET


Eskil Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Süleyman Altan ve Dernek Yönetimi Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'yi makamında ziyaret etti

Eskil Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Süleyman Altan ve Dernek Yönetimi Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'yi ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Eskil Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Süleyman Altan ve Dernek Yönetiminin ziyaretlerinden memnuniyet duyduklarını belirten Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli; "Karatay Belediyesi olarak her zaman Sivil Toplum Kuruluşları ile Meslek Oda ve Dernekleri ile uyum içerisinde birlikte projeler üreterek çalışıyoruz. Bu açıdan özellikle bölgesel kültür, sanat ve değerlere sahiplenen sivil toplum örgütleri ile dayanışma içerisindeyiz. Çünkü amaç bir olunca projelerin uygulanması da başarı sağlıyor. 

Bu açıdan dernekler ile birlikte kültür, sanat, eğitim faaliyetleri bulunmak bizim için bir kazanç olacaktır" dedi. Eskil Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Süleyman Altan ise Dernekler demokrasilerin vazgeçilmez yapı taşlarıdır. Sivil toplum kuruluşları olarak dernekler toplumun her alanında faaliyet göstermektedir. Birlik ve beraberliğin sağlanması, maddi manevi güç birliği sağlayarak iyi ve kötü günde bir arada olmak için derneğimizde çalışmalarımız hızla devam ediyor" ifadelerine yer verdi. Altan Aksaray'ın medeniyetin merkezi olduğuna dikkat çekerek; Kültür, sanat ve eğitim alanında faaliyetlerinin devam edeceğini vurguladı.  Eskil Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Süleyman Altan ve Dernek Üyeleri Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ile hatıra fotoğrafı çekildi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar