Ülkücü İşçiler Derneği Konya İl Başkanlığına Mehmet Bal atandı.


Ülkücü camianın en eski kuruluşlarından olan Ülkücü İşçiler Derneği Konya İl Başkanlığı görevine Mehmet Bal atandı.  Dernek binasında gerçekleşen atama törenine Ülkücü İşiler Derneği Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Kayabaşı ve genel merkez yöneticileri katıldı.

Bayrağı öperek Şükrü Kayabaşı'nın elinden devralan Mehmet Bal "Türk işçisinin haklarının savunucusu olacağımızdan, alın terlerinin her bir damlasının hakkıyla ödenmesi için yanlarında olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

Atamanın ardından bir açıklama yapan Mehmet Bal şu ifadelere yer verdi;

"Ülkücü işçiler Derneği Genel Başkanımız Sayın Hakan Kandemir beyin taktirleriyle Ülkücü işçiler Derneği Konya İl Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Beni ve değerli yönetimini böylesine kutsal bir göreve layık gören Genel Başkanımız Hakan Kandemir beye teşekkürlerimi sunarım. Ülkücü işçiler Derneği yurdun dört bir tarafında haksızlığa uğrayan alın terine göz dikilen hakkı gasp edilen Türk işçisinin sorunlarıyla ilgilenmekte, haklarının savunucusu olmaktadır.

Bizler de Ülkücü işçiler Derneği Konya İl Başkanlığı olarak aynı azim ve kararlılıkla, gece gündüz demeden Türk işçisinin haklarının savunucusu olacağız. Alın terlerinin her bir damlasının hakkıyla ödenmesi için yanlarında olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.  Lider Teşkilat doktrin anlayışıyla Milliyetçi Ülkücü Hareketin Bilge Lideri Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin her zaman yanında ve emrinde yüce davamız için gece gündüz yılmadan yakılmadan çalışacağız. Ne Mutlu Türküm Diyene.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar