Emlakçılar Odasından Altay’a ziyaret


Konya Emlakçılar Odası Başkanı Sedat Altınay, yönetim kurulu ve oda üyelerinden oluşan bir heyet Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ı makamında ziyaret ettiler.

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Emlakçılar odası Başkanı Sedat Altınay, yönetim kurulu ve oda üyelerinden oluşan bir heyeti makamında kabul ederek konuk etti.

Ziyarette ülke, konya ve emlak sektöründeki önemli konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Olumlu bir hava içerisinde geçen ziyaret sonrası açıklamada bulunan Konya Emlakçılar Odası Başkanı Sedat Altınay, " Konyamızın bir değeri olan Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ın bizleri olumlu bir şekilde kabul etmesi ve konuk etmesinden dolayı kendisine odam adına teşekkür ediyorum. Ziyarette her dört yılda bir değerlendirmesi yapılan rayiç değerlendirmesi görüşüldü. Başkan Altay, bu konuda 3 merkez hariç, diğer bölgelerde rayiç bedelinin enflasyon oranın yükseltildiğini vurguladı. Bu farklar vatandaşları mağdur etmeyecektir." Dedi.

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ise ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirirken, emlak sektöründeki konuları, Konya Emlakçılar odası Bşakanı Sedat Altanay ve yönetim kurulu üyeleriyle paylaştıkları söyledi..

Ziyaret günün anısına çektirilen fotoğraf ile son buldu.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar