ECZ. İLKER SARI’NIN” BENZERSİZ”FİLMİNE KONYALI ECZACILARDAN TAM DESTEK


Kısa sürede sosyal medyada inanılmaz ilgi gören. klasik muadil ilaç tartışmalarına farklı bir açıdan gören ve Konyalı Eczacı İlker Sarı'nın senaristliğini, yapımcılığını ve yönetmenliğini yaptığı "BENZERSİZ" filmine Konya Eczacılar odası ve Konyalı Eczacılar tam destek verdi.

Konya Eczacılar Odası Başkanı Ecz. Cemil karakap ve yönetim kurulu üyelerinin sosyal, kültürel ve sportif etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Konyalı Ecz. İlker Sarı'nın senaristliğini, yapımcılığını, yönetmenliğini yaptığı ve 15 Eylül 2017 tarihinde tüm sinemalarda vizyona giren  "Benzersiz" filmine 250 kişiden oluşan Konyalı eczacılar grubu Kent plaza Sinemasında toplu bir şekilde izleyerek tam destek verdiler.

Ecz. Sarı'nın "Benzersiz" filminin başrolünde Cemal Hünal'ın yer aldığı filmin kadrosunda Ekin Türkmen, Ruhi Sarı, Ebru Sarıtaş, Selahattin Taşdöğen, Yakup Yavru, Murat Parasayar, Haldun Boysan ve Nilüfer Aydan da oyuncular arasında yer alırken film Konya'da 87 gün süren bir çekim ile gerçekleştirildi.

Ecz. İlker Sarı, "  Meslektaşlarımın filme bu denli sahip çıkmaları beni çok mutlu etti. Böyle güzel bir camianın bir ferdi olduğum için gurur duyuyorum" dedi.

Konya Eczacılar Odası Başkanı Ecz. Cemil Karakap, " Meslektaşımız Ecz. İlker Sarı'nın "Benzersiz " isimli filmini Konyalı eczacılar olarak toplu bir şekilde izleyerek destek verdik. Özellikle filmin akışını bozmadan Sağlıkta şiddet, muayene ücretleri, klasik muadil ilaç tartışmaları, nöbette yaşanan tehlikeleri ve eczacıların karşılaştıkları bütün sıkıntılara değinmeye çalışılmış. Bir de ilk kez eczacılık mesleği adına adına çekilmiş bir film olarak sinema tarihine geçmiştir. Bu başarılı filminden dolayı Ecz. İlker Sarı ve filmde görev yapan ve emeği geçenlere odam adına teşekkür ediyorum " dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar