Kırtasiyeciler Odası Başkanı Kuşpınar’dan Vali Yakup Canbolat’a ziyaret


Konya Kitap, Kırtasiyeciler, Fotokopi ve Matbaacılar Odası Başkanı Ramazan Kuşpınar ve yönetim kurulu üyeleri Konya Valisi Yakup Canbolat'ı makamında ziyaret ederek meslektaşlarının yeni eğitim öğretim yılı öncesi karşılaştıkları sorunları ve çözüm yollarını dile getirdiler.

2002 yılında faaliyetlerine başlayan ve bugün itibariyle 580 kayıtlı üyesi bulunan Konya Kitap Kırtasiye, Fotokopi ve Matbaacılar odasının Başkanı Ramazan Kuşpınar ve oda yönetim kurulu üyeleri, Konya Valisi Yakup Canbolat'ı makamında ziyaret etti.

Başkan Kuşpınar ziyarette oda üyesi Kitap, Kırtasiye, Fotokopici ve Matbaacı esnaflarının 2017–2018 eğitim-öğrettim yılı öncesi karşılaştıkları sorunları ve çözüm yolları hakkında Vali Canbolat'a bilgi aktardılar.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Konya Valisi Yakup Canbolat, odalarımızla yaptığımız ikili görüşmeler sonunda esnafların karşılaştıkları sorunları hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Bizler devletimizin temsilcileri olarak üstümüze düşen göreve her zaman yapmaya hazırız. Esnaflarımızın yanındayız" dedi.

Ziyaret sonunda Konya Kitap Kırtasiyeciler, Fotokopi ve Matbaacılar Odası Başkanı Ramazan Kuşpınar ve yönetim kurulu üyeleri Vali Yakup Canbolat'a günün anısına bir tablo hediye takdim ederken, çektirilen toplu fotoğraf ile ziyaret son buldu.T

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar