Konyalı Matbaacı ve reklâmcılar fuarda buluştu


Konyalı Matbaacı ve reklâmcılar Geleceğin Baskı teknolojilerini Keşfetmek İçin fuarda buluştu

Konya Kitap Kırtasiye, Fotoğraf, Fotokopi ve Matbaacılar Odası Başkanlığı bünyesinde bulunan Matbaacı ve reklâmcılar İstanbul'da gerçekleştirilen 13 Uluslar arası Baskı Teknolojileri ve Kâğıt Fuarını, odanın düzenlediği bir turla gezi ve incelemelerde bulundular.

Türkiye ve Avrasya Bölgesindeki sektör profesyonellerinin yakından takip ettiği Printtek 2017 Fuarı, bu yıl 6 salonda, 60.000 m2 brüt sergileme alanında açıldı. Printtek, 33 ülkeden 412 firma ve firma temsilciliği katılımıyla gerçekleştirildi.  Beş gün açık kalan fuar 30 bine yakın profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

Printtek 2017 13. Uluslar arası Baskı ve teknolojileri ve Kağıt Fuarına, Konya Kitap Kırtasiye, Fotoğraf, Fotokopi ve Matbaacılar Odası Başkanlığı bünyesinde bulunan Matbaacı ve reklâmcılar, oda başkanı Ramazan Kuşpınar'ın organize ettiği bir tur ile fuarda gezi ve incelemelerde bulundu.

Oda Başkanı Ramazan Kuşpınar " Oda olarak bünyemizde bulunan matbaacı ve reklâmcılardan oluşan 50 kişilik bir heyetle fuara gezi ve incelemelerde bulunduk. Bu fuar gezi ve incelemesi esnafımız tarafından olumlu geçti. Yeni teknolojileri inceleyen esnafımız fuardan faydalanarak döndü. Oda olarak bu tür etkinliklere ara vermeden devam edeceğiz " dedi.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar