Selçuk Ecza’dan karakap’a ziyaret


Konya Eczacılar Odası Başkanlığı olağan genel kurul seçiminde yeniden göreve gelen Ecz. Cemil karakap ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Selçuk Ecza Deposu Şube Müdürü Hidayet Çelik ve yanındaki heyet hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Selçuk Ecza Deposu Şube Müdürü Hidayet Çelik, Satış Müdürü Hüseyin Türkmenoğlu, Selçuk Ecza Deposu Meram Bölge Müdürü Mehmet Tuncer, Selçuk Ecza Deposu Bölge Müdürleri Salih Renklibay ve Mehmet Ali Güzey, den oluşan bir heyet Konya Eczacılar Odasını hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Oda Başkanı Ecz. Cemil Karakap ve Yönetim Kurulunu tebrik eden Selçuk Ecza Deposu Konya Şube Müdürü Hidayet Çelik, " Yeni dönem için başarı dileklerimizi ilettik, Ayrıca Selçuk Ecza Deposunun Konya'daki çalışmaları hakkında bilgi ve fikir alışverişinde bulunduk." Dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Konya Eczacılar Odası Başkanı Ecz. Cemil Karakap, " Selçuk Ecza Deposu ile birlikte çalışmalarımıza kaldığımız yerden itibaren devam edecegiz. Birlik ve beraberlik içinde sosyal, kültürel ve sportif etkinlerimize de ara vermeden devam edeceğiz. Ziyaretlerinden dolayı Selçuk Ecza Deposu Konya Şube Müdürü Hidayet Çelik ve yanındaki heyete odam adına teşekkür ediyorum" dedi.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar