TÜRK İMAR-SEN’DE HAMDİ ALTUNBAŞ GÜVEN TAZELEDİ


Kamu-Sen çatısı altında sendikal faaliyetini sürdüren Türk İmar-Sen Konya Şubesi 6. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Türk İmar-Sen Konya Şubesi 6. olağan genel kurulu tek listenin katılımıyla gerçekleştirilirken, mevcut başkan Hamdi Altunbaş delegenin oyunun çoğunu alarak yeniden başkanlığa seçilirken, güven tazeledi.

Türkiye Kamu-Sen çatı altında sendikala çalışmalarını sürdüren Türk İmar-Sen Konya Şubesinin 6. olağan genel kurul toplantısı Konya Makine Mühendisleri Odasının çok amaçlı salonunda gerçekleştirildi.

Türk İmar-Sen Kon Şube Başkanı Hamdi Altunbaş, genel kurulda yaptığı konuşmasında şu sözlere yer verdi." Sendikamız ilkemiz önce ülkemiz diyerek yola çıkan, memurun hakkını ve hukukunu arama ve koruma ve kollama görevini üstlenmiştir.

2017 toplu sözleşmede malum sendika yüzünden kamu çalışanları bir kez daha hüsrana uğramıştır. Ek ödeme, aile yardımı, fazla mesai. Enflasyon farkı, harcıdan ve yolluk gibi kalemlerde hiçbir artış sağlanmayacaktır.

Sendikamız mücadelesinde, kamu çalışanlarının ve milletimizin menfaatlerini her şeyin üstünde tutmuş, bayrak, vatan, ülkenin ve milletin bölünmez bütünlüğü söz konusu olduğunda sokağa inmiş ve bu değerlere sahip çıkmıştır. Türk milletinin ebediyen hür ve bağımsız yaşamasına esas alan Türkiye Cumhuriyeti Devletinin, Ülkesi ve Milleti ile bağımsız yaşmasını esas alan, Türkiye Cumhuriyetinin, Ülkesi ve milleti ile bölünmez bir bütün olduğundan asla taviz vermeden bu mücadeleyi sürdürmektedir.

Tek liste ile gerçekleştirilen genel kurulda 85 mevcut delegeden 55'i katıldı. Mevcut Başkan Hamdi Altunbaş delegenin çoğunun oyunu alarak yeniden Türk İmar-Sen Konya Şube Başkanlığına seçildi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar