YÖNETİMDE İSTİKRAR, HİZMETTE SÜREKLİLİK İÇİN ADAYIZ


TES Konya 2 Nolu Şube Başkanı Veli Doğrul; YÖNETİMDE İSTİKRAR, HİZMETTE SÜREKLİLİK İÇİN ADAYIZ

Türk Eğitim Sen Konya 2 Nolu Şube Başkanı Veli Doğrul,'' 6. olağan genel kurulumuzda ' Yönetimde istikrar. Hizmette  süreklilik' sloganıyla üyelerimize hizmetlerimizi kaldığımız yerden itibaren sürdürmek adına yeniden adayız.'' dedi

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini sürdüren Türk Eğitim-Sen Konya 2 nolu Şube Başkanlığında 6. olağan genel kurulu yaklaşırken. Mevcut Başkan Veli Doğrul, yeniden aday olduğunu açıkladı.

Başkan Doğrul, yaptığı yazılı açıklamasında şu sözlere yer verdi. ''

Eğitim çalışanlarının güven kapısı, ilkeli, kararlı, cesur ve şahsiyetli sendikacılığın tek adresi Türk Eğitim-Sen'in kıymetli üyeleri; Türk Eğitim Sen Konya 2 nolu Şubemizin 6. Olağan Genel Kurul'da yönetim kuruluna tekrar talibiz. Bir kişiyi dahi ötekileştirmeden saflarımızı sıklaştırarak birbirimize daha da kenetlenerek inandığımız davaya tavizsiz olarak coşku ile hep birlikte yürüyeceğiz. "Allah bizleri Kibir ve Hırsa teslim etmesin. Kul hakkı ile suale çekmesin" Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek 14 Ekim 2017 Cumartesi günü "Yönetimde İstikrar Hizmette Süreklilik" için desteklerinizi bekliyoruz '' dedi.

Adaylığını açıklayan Veli Doğrul, yönetiminde yer alacak isimler söyle. Erhan Dönmez, Osman Köse, Filiz Ekenler, Erdal Çavuş Gündüz, Hüsnü Nallı, Mehmet Sivrikaya.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar