BELEDİYE-İŞ KONYA’DA BAŞKAN KORAL GÜVEN TAZELEDİ


BELEDİYE-İŞ KONYA'DA  İBRAHİM KORAL YENİDEN SEÇİLEREK GÜVEN TAZELEDİ

Belediye-İş Konya Şubesinde 11. olağan genel kurul yapıldı. 112 genel kurul üyesinden, genel kurula katılan 93 delegenin tamamının oyunu alan mevcut başkan İbrahim Koral yeniden başkan seçildi.

Türk –İş Konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini sürdüren Belediye-İş Sendikası Konya Şube'nin 11. Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz Pazar günü Horozluhan Mah. Yeni İstanbul Cad. No:58 Selçuklu/Konya adresindeki Ramada Otel toplantı salonunda yapıldı

Belediye-İş konya Şubesinin genel kurulu yoklama, açılış,  Genel Kurul Başkanlık divanı seçimi yapıldıktan sonra saygı duruşu ve İstiklal marşı okundu. Protokol konuşmalarında söz alan Belediye-İş konya Şube Başkanı İbrahim Koral ;" Biz tüm çalışanlar için, emekçiler için gerçek anlamda iş güvencesi istiyoruz, kadrolu bir iş ve güvenceli bir gelecek istiyoruz. Taşeron, geçici, sözleşmeli, 5 ay 29 gün gibi çalışma şekillerinden bir an önce vazgeçilmeli ve herkesin çalıştığı kurumun asıl işçisi olduğu kadrolu ve güvenceli çalışmaya geçilmelidir  " dedi.

Protokol konuşmalarının ardından yönetim ve denetim kurulu raporları tek tek okundu ve ibrası gerçekleştirildi. Daha sonra ise yönetim kurulu asil ve yedek üyeleri, Denetleme kurulu asil ve yedek üyeleri, Disiplin kurulu asil ve yedek üyeleri ile genel merkez üst kurul delegeleri seçimleri gerçekleştirildi.

Seçimler sonunda Belediye-İş Konya Şubesi 11. Olağan Genel Kurulunda katılımcı 93 delegenin tamamının oyunu alan mevcut başkan İbrahim Koral yeniden başkanlığa seçilirken, güven tazeledi.

 

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar