Konsiad 2018 vizyonunu belirledi


Konsiad Koya Şube Başkanı Aydın, "2018 yılının üyelerimiz başta olmak üzere Konya'mız ve ülkemiz adına daha iyi bir yıl olması için ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda çok ciddi projeler hazırladık" dedi

Kısa adı KONSİAD olan Konyalı Sanayici ve İş Adamları Derneği Konya Şubesi, 2018 yılına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Dernek binasında konuya ilişkin gerçekleştirilen toplantıya, dernek Yönetim Kurulu Üyeleri tam kadro katıldı. Yaklaşık 2.30 saat süren toplantı Dernek Başkanı Aydın'ın selamlama konuşması ile başladı. Daha sonra tek tek söz alan Yönetim Kurulu Üyeleri, 2018 yılına yönelik derneğin yapması gereken faaliyetleri hakkında görüş ve önerilerini sundu. Toplantı sonunda yaptığı açıklamaya "2018 yılı inşaallah üyelerimiz başta olmak üzere Konya'mız ve ülkemiz adına daha iyi bir yıl olur" temennisi ile başlayan Aydın; "Önümüzdeki yılı daha verimli geçirebilmek adına oluşturduğumuz ekibimiz uzun zamandır çalışmalarını yürütüyor. Biz istedik ki, bu çalışmalarda yönetim kurulu üyelerimiizinde katkısı bulunsun. Toplantımızı bu amaçla yaptık çokta verimli geçti. Ben toplantımıza katılan arkadaşlarımıza özellikle teşekkür ediyorum" dedi.

Oluştulan ekiple yürütülen çalışmalarda son aşamaya gelindiğini ifade eden Aydın, şunları söyledi: "Bu toplantıda yönetim kurulu üyelerimizin dile getirdiği görüş ve önerileri, hazırlanan çalışma ile harmanlayacağız. Son kez yönetim kurulu üyelerimizin katılımı ile gerçekleştireceğimiz çalıştayda masaya yatırıp, 2018 yılını şekillendirip daha sonra kamuoyu ile paylaşacağız. Önümüzdeki yıl faaliyetlerimizi de hazırlanan rapor doğrultusunda yürüterceğiz. 2018 yılı şimdiden hem üyelerimiz hem Konya'mız hem de ülkemiz adına verimli geçer."

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar