Türk Eğitim-Sen’den Emekli Öğretmenlere Plaket


Türk Eğitim-Sen Konya 1 nolu Şube Başkanlığı, Türk Eğitimine uzun yıllar emek vererek emekli olma hakkını elde eden üyelerine organize ettiği bir programla plaket takdiminde bulundu.

            Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini sürdüren ve her zaman üyelerinin yanında olan ve onları unutmayan Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanlığı emekli olan öğretmenlere Meram Yeniyol Lezzan Resturant'ta organize ettiği bir programla plaket verdi.

            Tören öncesi bir konuşma yapan Türk eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer Ata, yaptığı konuşmasında şu sözlere yer verdi. " Uzun yıllar Türk Eğitimine verdiğiniz özverili çalışmalarınızdan dolayı ve sendikamıza verdiğiniz güçten dolayı sizlere sendikam adına teşekkür ediyorum. Bugüne kadar yaptığınız hizmetlerde geleceğimizin teminatı olan gençlerimize en iyi şekilde yetiştirme ve vatan, millet aşkını verdiğinizi çok iyi biliyorum. Emekli olan 32 üye arkadaşımıza yeni emeklilik hayatlarında sağlık, sıhhat ve başarılar diliyorum " dedi.

            Protokol konuşmaların ardından Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube başkanlığı üyesi 32 emekli öğretmene protokol üyeleri tarafından teşekkür plaket takdim edildi.

Emekli öğretmenler ise Türk Eğitim-Sen konya 1 Nolu Şube Başkanlığının bu anlamlı töreni yaparak hatırlandıklarını için teşekkür ederken, bu programın Milli Eğitim Bakanlığı ve yetkilileri tarafından yapılmasını beklerdik" dediler.

Plaket programı yenilen akşam yemeğiyle son buldu.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar