TEMFED Emlak Danışmanlığı yasası taslağında inceleme yaptı


Bakan Tüfenkçi ile TEMFED Emlak Danışmanlığı yasası taslağında Son dokunuşları gerçekleştirdiler

Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu(TEMFED)  Genel Başkanı H.Ali Taylan, yönetim kurulu üyeleri, ve Oda Başkanları, Gümrük ve Ticaret Başkanı Bülent Tüfenkçi'yi makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Taşınmaza aracılık yönetmenliğinde son rötuşlar yapıldı.

Kısa adı "TEMFED" olan Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonunun Başkanı H.Ali Taylan, yönetim kurulu üyesi Konya Emlakçılar odası Başkanı Sedat Altınay ve diğer oda başkanlarından oluşan bir heyet önceki gün Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ile bakanlıkta bir araya geldiler.

Toplantı ile ilgili açıklamada bulunan TEMFED yönetim kurulu üyesi ve Konya Emlakçılar odası Başkanı Sedat Altınay, şunları söyledi." Bakan Bülent Tüfenkçi ile yaptığımız toplantıda Ticaret Genel müdürü Adnan Yankın beyde hazır bulundu. TEMFED olarak Taşınmaza aracılık yönetmenliği hakkında daha önce yazı ve rapor şeklinde bildirdiğimiz görüşlerimizi bu kez bakana sözlü olarak bir kez daha dile getirdik. Olumlu bir havada gerçekleşen toplantı yaklaşık 1 saat 30 dakika sürdü. Özellikle toplantıda Emlak Danışmanlığı Kanunu" tasarısı taslağında son dokunuşlar yapıldı. İnşallah en kısa zaman diliminde yasamız çıkararak yürürlüğe girecektir. O zaman tüm meslektaşlarımız rahat bir nefes alacaktır.

Bizleri konuk eden ve vakit ayıran Gümrük ve Ticaret Bakanımız Bülent Tüfenkci'ye tüm meslektaşlarımız adına teşekkür ediyoruz"dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar