TÜRK SAĞLIK-SEN’DEN KOÇ’A ZİYARET


Türk Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Hamza Olgun ve yönetim kurulu üyeleri Konya İl sağlık Müdürü Prof Dr. Mehmet koç'u makamında ziyaret ettiler.

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetlerini sürdüren Türk Sağlık-Sen Konya Şubesinin Başkanı Hamza Olgun ve yönetim kurulu üyeleri, Konya Sağlık İl müdürlüğü görevine getirilen Mehmet Koç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Olumlu bir hava içerisinde gerçekleştirilen ziyaret hakkında bilgi aktaran Türk Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Hamza Olgun, " Sağlıkta karşılaşılan sorunlar, çözüm yolları ile birlik ve beraberlik içinde nelerin yapılabileceği konularında görüş alışverişinde bulunduk. Biz Türk Sağlık-Sen olarak her zaman sağlık çalışanlarının refah bir ortamda görev yapmalarını ve haklarının korunmalarını istiyoruz." Dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Konya İl sağlık Müdürü Prof Dr. Mehmet Koç ise " Konyalı ve bölge illerden gelen hastalarımıza en iyi hizmeti verebilme adına çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. Sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte çalışarak sağlıkta huzur ortamında çalışmayı hedefliyoruz. Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Türk Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Hamza Olgun ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaret günün anısına çektirilen toplu ziyaret fotoğrafıyla son buldu.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar