Artık daha sık birlikte olacağız


Üyeleriyle kahvaltıda buluşan KONSİAD Konya Şubesi Yönetimi toplantının amacını; üyelerin bir birlerini daha yakından tanımasını sağlamak ve üyeler arasındaki ticari faaliyetlere ivme kazandırmak olarak açıkladı.

KONSİAD Konya Şubesi Yönetim Kurulu, dernek üyeleri ile Dedeman Otel'de sabah kahvaltısında buluştu. Yaklaşık 150 üyenin katıldığı program, KONSİAD'ı anlatan sinevizyon gösterisi ile başladı. Daha sonra KONSİAD Konya Şubesi Başkanı Hasan Hüseyin Aydın'ın derneğin faaliyetlerini anlatan bir konuşma yaptı. Konuşmasında Ramada Otel'de gerçekleştirilen "Hükümetin iş adamlarına sağladığı destekler" konulu programdan Antalya'daki Çalıştaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününe özel programdan Suriye Afrin'de Türk Silahlı Kuvvetlerinin yürüttüğü 'Zeytin Dalı Harekatı'na verilen desteğe, KONSİAD üyelerinin birinci dereceden akrabalarına indirimli eğitimin önü açan İstanbul Rumeli Üniversitesi ile imzalanan protokolden 'İlçelerimiz KONSİAD ile Büyüyor' sloganı çerçevesinde Güneysınır'da gerçekleştirilen 'Ekonomi zirvesine kadar bir çok konuda detaylı açıklama yapan KONSİAD Konya Şube Başkanı Aydın; "Az önce ifade etmeye çalıştığım ve daha sayamadığım onlarca çalışmayı, yönetim kurulu üyelerimizin gayret ve fedakar çalışmaları ile son 4 ay gibi kısa bir süre içinde gerçekleştirdik. Bugün ise burada sizlerle birlikteyiz. İnşaallah Allah'ın yardımı ve sizlerin destekleri ile bundan sonra daha büyük çalışmaları gerçekleştireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Toplantının amacını üyelerin bir birlerini daha yakından tanımasını sağlamak ve üyeler arasındaki ticari faaliyetlere ivme kazandırmak olarak açıklayan Hasan Hüseyin Aydın, "Artık daha sık birlikte olacağız" dedi.

 

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar