Atila Ayhan, Genel Başkan yardımcısı oldu.


Türk Diyanet Vakıf-Sen Konya Şube Başkanı Atila Ayhan, geçtiğimiz hafta sonu yapılan 6. Olağan Genel Kurulu sonucunda Genel Başkan yardımcılığı görevine getirildi.

Türk Diyanet Vakıf-Sen'in 6. Olağan Genel Kurul'unun yapılmasının ardından sendikanın yeni genel başkanı Nuri Ünal olurken, Türk Diyanet Vakıf-Sen Konya Şube Başkanı Atilla Ayhan ise Genel Başkan yardımcısı oldu.

Sendikanın 6. Olağan Genel Kurulu, 24 – 25 Şubat 2018 tarihleri arasında Ankara İç Kale Otel'de gerçekleşti. Genel kurula tek listeyle gidilen seçim sonucunda sendikanın yeni başkanı Nuri Ünal oldu.

Yapılan seçimler sonucunda Genel Başkan Yardımcılığına;
Adana İl Başkanı Ayhan Arabacı, Balıkesir İl Başkanı Hakan Paş, Kastamonu İl  Başkanı  Osman Barışoğlu, Konya İl Başkanı  Atila Ayhan, Genel Başkan Yardımcısı  Şemsettin Akça ve Çorum Mustafa Ünlü Genel Başkan Yardımcılığına getirildi.

         Türk Diyanet Vakıf-Sen Konya Şubesi Başkanı ve aynı zamanda Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Atila Ayhan Birlik ve beraberlik içerisinde bir genel kurul gerçekleştirdik. Genel kurul sonucunda Türk Diyanet Vakıf-Sen'lilerin teveccühü ile göreve seçildik. Bizler Türk Diyanet Vakıf-Sen'e, Diyanet ve Vakıf camiasına hizmet için yola çıktık. Bu hizmeti mükemmel bir şekilde gerçekleştirmek için yoğun bir mücadele içinde olacağız.

Türk Diyanet Vakıf-Sen'i daha etkili yapmak, devraldığımız bayrağı daha yükseğe çıkarmak için çalışacağız. Kongremizin sonuçlarının öncelikle Türk Diyanet Vakıf-Sen teşkilatına, Diyanet ve vakıf camiasına hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar