BÜRO MEMUR-SEN KONYA’DAN MEHMETÇİK VAKFINA ANLAMLI BAĞIŞ


Büro Memur-Sen Konya Şube Başkanlığı Mehmetçiğe selam desteğe devam sloganıyla başlattığı"Mehmetçik Vakfına Bağış" kampanyasının ilk diliminde 20 bin TL üzerinde maddi yardımda bulundu.

Büro Memur-Sen Konya Şube Başkanı Mahmut Çimen" Büro Memur-Sen Konya Şubesi olarak birlik ve beraberliğimizin devamı ve geleceğimizin sorunsuz sürdürülebilmesi için Afrin'e yapılan harekâta sonuna kadar destekliyoruz. Aynı zamanda maddi ve manevi desteğimiz devam ediyor" dedi.

Memur-Sen konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini sürdüren Büro Memur-Sen Konya Şubesi Başkanlığı, kendi üyeleri arasında "Mehmetçik Vakfına Bağış" kampanyası başlattı. İlk dilimde 10.250 TL, nakit yardım ve Mehmetçik Vakfına üyeler tarafından yatırılanlar ile birlikte toplamda 20.000 TL üzerindeki maddi yardımı Mehmetçik Vakfına maddi destek ve bağış olarak ulaştırıldı.

Büro Memur-Sen Konya Şube Başkanı Mahmut Çimen, yönetim kurulu adına yaptığı yazılı açıklamasında şu sözlere yer verdi." Büro Memur-Sen olarak değerimizden aldığımız gücümüzü bizlerin ve milletin temsilcisi ve güvencesi olan ordumuza ne yapsak azdır. Sendikamıza bağlı kurumlarda üyelerimizin katkı amacıyla yapmış oldukları maddi yardımları Mehmetçik Vakfına bağış olarak yatırıp küçük bir destek vermek istedik. Ama en büyük desteğimizin birliğimiz, yüreğimiz, kalbimiz ve dualarımızdır.

Büro Memur-Sen olarak her zaman milletimizin ve değerlerimizin yayında olduk. Olmaya da devam edeceğiz.

Selam olsun Türk milletine, selam olsun Afrinde destek yazan Mehmetçiğe. Yürüdüğün bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcınız olsun" dedi.

           

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar