KAMU-SEN KONYA ASKERLERİMİZİ VE ŞEHİTLERİMİZİ KURBANLARLA TAÇLANDIRIYOR


KAMU-SEN KONYA; AFRİN ZAFERİNİN MİMARI KAHRAMAN ASKERLERİMİZİ VE ŞEHİTLERİMİZİ KURBANLARIMIZLA TAÇLANDIRIYORUZ.
 

Türkiye Kamu-Sen Konya İl temsilcisi Hüsamettin Şenel "Yaklaşık 2 ay önce milletin bekası için başlayan ve büyük bir zafere imza atılan Zeytin Dalı operasyonu'nda cansiperane savaşan Mehmetçiğimiz tarihimize şanlı bir zafer daha eklemiş, bizlerin yüzünü güldürmüştür.Bizlerde Afrin zaferinin mimarı kahraman askerlerimizi ve şehitlerimizi kurbanlarımızla taçlandırıyoruz." Dedi

Kamu-Sen İl temsilcisi Hüsemettin Şenel ve konfederasyona bağlı sendikaların Konya Şube Başkanları, kamu-Sen İl Temsilciliğinde düzenledikleri basın toplantısıyla"Sınırda Kurban kesme" kampanyası başlattıkları ve 6 Nisan 2018 tarihinde sonlandıracaklarını ifade ettiler.

Bölgemizde oynanan kirli oyunları nihayete erdirmek için Afrin'e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı operasyonunda elde edilen mutlak galibiyet Türk'ün bölgedeki gücü ve hakimiyetini bir kez daha gözler önüne sermiştir.diyen kamu-Sen İl temsilcisi Hüsamettin Şenel; " Milletimiz ve binlerce yıldır sayısız şehidimizin kanıyla sulayarak vatan yaptığımız bu topraklar, hainlerin, bebek katili terör örgütlerinin, eli kanlı milletlerin yaktığı ateşle çepeçevre sarılmışken, şanlı ordumuz bütün hain planları bozmuştur.

            Yakın coğrafyamızda yüz yıllardır olup bitenlere baktığımızda, asıl hedefin Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milleti olduğunu görmek çok da zor değildir. Kahraman Mehmetçiğimizin Afrin'de yürüttüğü bu harekât, Türk milleti üzerinden İslam'ı boğma amacındaki alçaklara karşı yapılmış bir huruç harekatıdır. Mehmetçik Afrin'de, Türk milletinin kaderini yeniden yazmış,  bu topraklar üzerinde yeşerecek fidanlar için gövdelerini Amerikan roketlerine, Alman anti tank füzelerine, Fransız mayınlarına siper etmiştir.

Kahramanlarımız, bizlere bedel ödetmeye çalışanlara hadlerini bildirmiş, bir asır önce Çanakkale'de olduğu gibi bugünde yedi düvele Türk'ün gücü ve kudretini göstermişlerdir. Birkaç çapulcuyu maşa olarak kullanıp, Türk'e diz çöktüreceklerini sananlar   Afrin Operasyonuyla bir kere daha her bir askerimizin sinesinde 80 milyon yürek attığını görmüştür.

Türk askerinin ayak sesleri, dünyanın dört bucağında düşmanın uykusunu kaçırırken,  hainlerin kulaklarında yankılanmış, Teröristler,Hainler roketlerini,füzelerini,mayınlarını ve silahlarını arkalarına bile bakmadan bırakarak, Kahraman askerimizin önünden kaçmışlardır. Elbette bu operasyon sırasında bu vatan için canlarından geçen yiğitlerimiz, şehitlerimiz var. Yüreğimiz yanıyor, Gazilerimiz var, içimiz sızlıyor.

Kahraman askerimizin Şehitlerimizin kanı ile canı ile bu topraklarda yeni bir gelecek kurulmaktadır. Mehmetçiğin bölgeye gelişiyle yüzler gülmeye, yaralar sarılmaya başlanmıştır.  Çünkü Türk askeri tarihte, zulme son vermek için beklenen güç olmuştur. Bugün de böyledir.

Kulu ilçemizdeki üyemiz Lütfi Keskin ve Komisyon üyeleri tarafından yasal izin alınarak başlatılan böyle güzel maneviyatı yüksek "SINIRDA KURBAN KESME" programına, Bizler Türkiye Kamu sen Konya ailesi olarak destekliyoruz. Afrin'de ki Mehmetçiklerimiz için maddi ve manevi destek amacı ile bağışlarını yapmak isteyen arkadaşlarımız ve üyelerimiz 06.Nisan 2018 tarihine kadar aşağıdaki hesap numarasına yatırabilirler.T.C.Ziraat Bankası Hesap N0: 345 057 80 – 5002  İBAN N0: TR60 0001 0005 1034 5057 8050 02

Türkiye Kamu Sen üyeleri ve halkımızın bu programa bağış yaparak  destek vereceklerine yürekten inanıyoruz."dedi.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar