Yüksel, Emlakçılara umut olduk


Üye ziyaretlerine devam eden Konya Emlakçılar Odası Başkan Adayı Mehmet Yüksel;

Emlakçılara umut olduk.

15 Mart 2018 tarihinde yapılacak Konya Emlakçılar Odası Başkanlığı için aylar öncesinden adaylığını açıklayan ve o günden bu yana da çalışmalarını sürdüren Mehmet Yüksel'in çalışmaları bütün hızıyla sürüyor.

Üye ziyaretleri çerçevesinde Emlakçı Ali Bal'ı iş yerinde ziyaret Başkan Adayı Yüksel;  açıklamalarda bulundu.

Yüksel "Hayırlı bir yola çıktık. Biz sebebini işliyoruz. Teveccüh üyelerimizden, takdir Allah'tandır" dedi

Seçim çalışmalarının yoğunluğu ve yorgunluğunu meslektaşlarının gösterdiği ilginin unutturduğunu ifade eden Mehmet Yüksel; "Başkan adaylığımızı açıkladığımız günden bugüne tüm üyelerimizi en az iki kez ziyaret ettik. Ziyaretlerimizde meslektaşlarımızı dinledik. Meslektaşlarımıza fikirlerimizi beyan ettik. Burada gördük ki meslektaşlarımız bizi umut olarak görüyor. Gösterdikleri  ilgi, bizim çalışma azmimizi bir kat daha artırdı. Son güne  kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 15 Mart'ta üyelerimizin teveccühüyle de inşallah yeni bir dönem başlayacaktır" diye konuştu.

STK'ların görevinin sadece temsil ettikleri gurupların sorunlarını çözmek olmadığının altını çizen Yüksel açıklamasında, "Gelişmiş ülkelerdeki STK'ların yapı ve yaptıklarını incelediğinizde, bizim ülkemizdeki STK'lardan çok farklı olduğunu görüyorsunuz. Biz üyelerimizin sorunlarını çözmek için çıktığımız bu yolda hem şehrimize hem de ülkemize katkı vermek istiyoruz." Sözlerini tamamladı.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar