Diş Hekimlerinde Odasında, Açıkgöz’e ziyaret


Diş hekimleri Konya Şube Başkanı Gürbüz Eldeniz ve yönetim kurulu üyeleri Konya Eczacılar Odası Başkanı Ecz. Adem Acıkgöz'e nezaket ziyaretinde bulundular

Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Gürbüz Eldeniz, Yönetim kurulu üyesi DT.Şaban Harun, Disiplin Kurulu Başkanı Nejdet Güz'den oluşan heyet, Konya Eczacılar Odası Başkanı Ecz. Adem Açıkgöz ve yönetim kurulu üyelerini odadaki makamında ziyaret ettiler.

Samimi bir hava içerisinde gerçekleştirilen ziyarette kısa bir konuşma yapan Diş Hekimleri Odası Başkanı Gürbüz Eldeniz, Konya Eczacılar Odası Başkanı Adem Açıkgöz ve ekibine yeni görevlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını ve başarı dileğinde bulundu.

Ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getiren Konya Eczacılar odası Başkanı Ecz. Adem Açıkgöz, " Dişhekimleri Odası Başkanı Gürbüz Eldeniz ve yönetim kurulu üyelerinin bizleri ziyaret etmesinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bizlerde onların mesleki çalışmalarında başarılı olmalarını temenni ediyoruz, Çalışmalarımız her zaman birlik ve beraberlik içinde olacaktır"dedi.

Ziyaret günün anısına çektirilen toplu fotoğraf ile sona erdi.

           

           

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar