KADEM’DEN BAŞKAN ÖZGÜVEN’E ZİYARET


Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM)'in Konya şubesi Başkan ve Yönetim Kurulu Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven'i makamında ziyaret etti.

Kadınlara yönelik hizmetleri için Özgüven'e teşekkür ederiz diyen KADEM üyeleri, özellikle kadınlara yönelik çalışmalarını takip ettiklerini ve başarılarından dolayı Belediye Başkanı Özkan Özgüven'i tebrik ettiklerini belirttiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özgüven: "Kadınlarımız toplumun yapı taşlarıdır. Kadın eli değen her şey değer kazanır. Atalarımızın da belirttiği gibi "her başarılı erkeğin ardında bir kadın vardır". Belediye olarak Kadınlarımızı önemsiyor onlara özel çalışmalar yapıyoruz. Kadın Girişimciler Derneği'ne verdiğimiz katkılarla el emeği göz nuru ile ürettiklerine değer kazandırarak aile ekonomilerine katkı sunmalarını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra kadınlarımıza yönelik Konya Kültür Gezileri tertipleyerek Konya'mızın tarihi güzelliklerini görme imkanı sunuyoruz. Ayrıca Hanımlar Semt Lokallerimizle birlikteliklerini sağlayarak vakit geçirebilecekleri, eğitim alabilecekleri yerler oluşturuyoruz. Bu kapsamda KADEM üyelerimizle de proje ve eğitimlerde birlikte hareket edeceğiz. Nazik ziyaretlerinden dolayı KADEM Başkan ve Yönetim Kurulu'na teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim" dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar