“Ah Bu Gönül Şarkıları “ konseri nefes kesti.


Nefes aile-Çocuk eğitim ve danışmanlığı Derneği, 7 .kuruluş yıldönümü münasebetiyle organize ettiği "Ah bu gönül Şarkıları " etkinliği ve  konseriyle katılımcı üyeleri ve misafirleriyle birlikte coşkuyla kutladı.

Nefes Aile - Çocuk Eğitimi ve Danışmanlığı Derneği 2012 yılında alanında uzman Psikolojik Danışman, Psikolog, Akademisyen ve Öğretim Üyelerince kurulan dernek kuruluşunun 7. Yıldönümünde Konya Novotel'de düzenlediği " Ah Bu Gönül Şarkıları" konseriyle kutladı.

"Ah Bu Gönül Şarkıları " Türk Sanat Müziği Konserinde ilk önce sahnede sanatçı Özgür Ulaş Yiğit birbirinde güzel eserleri konuklarıyla birlikte seslendirdi. TRT'nin sevilen ve beğenilen Türk Sanat Müziği Sanatçılarından biri olan Mine Geçili, yaklaşık iki saat kaldığı sahnede, genellikle  gelen istek üzere gelen hicaz şarkıları seslendirerek, katılımcıların gönüllerinde taht kurdu.

Derneği 7. Kuruluş yıldönümü etkinliğinin koordinatörü  Uzman Psikolojik Danışman Nilgün Yamaner, " Dernek olarak hedeflerimize her geçen gün adım adım ilerliyoruz. Bu yıl derneğimizin 7. Kuruluş yıldönümüdür. Bu nedenle "Ah Bu gönül Şarkıları" konserini organize ettik. Özellikle katılımın çok olması bizleri mutlu etmiştir. Ayrıca sanatçılarımız Özgür Uluş yiğit ve TRT Sanatçısı Mine Geçili hanımefendiye katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz:" dedi.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar