Eczacılar “Anneler günü” kahvaltısında buluştu


Konya Eczacılar Odası 6. Geleneksel "Anneler Günü " açık havada kahvaltı  etkinliğinde Eczacılar ve aileleri biraraya geldi.

Konya Eczacılar Odası Sosyal tesislerinde gerçekleştirilen 6. Gelenekesel "anneler günü "etkinliğine Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Konya Eczacılar Odasına üye eczacılar ve aileleri katıldı.

Konya Eczacılar Odası Başkanı Ecz. Adem Açıkgöz "Toplumumuzun temelini oluşturan aile yuvasını, fedakârlıkları ile bir arada tutan, sevgisiyle huzur ortamına dönüştüren annelerimizin bu özel gününü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz"

"Bugün; onlara vazgeçilmez varlığımız olduklarını göstermek için bir fırsat, affediciliğin ve fedakârlığın pınarı annelerimizin yalnızca ihtiyaç duyduklarında değil her zaman yanlarında olduğumuzu gösterme günüdür" diyen Açıkgöz sözlerine söyle devam etti. "Annelik yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyadaki en yüce duygulardan biridir. Karşılıksız sevginin en güzel örneklerini veren annelerimiz sonsuz bir sevgi ve özveri ile bizlere geleceğimize uzanan yolda rehberlik eden ilk öğreticilerimizdir. Sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimiz, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturmaktadır.

Taşıdığı büyük sorumluluğun ötesinde, üstlenmiş olduğu bu göreve tüm varlığını adayan annelerimiz dünyanın en güzel, en temiz, en masum duygularını taşırlar. Yüreğinde taşıdığı sınırsız sevgi ve sabırla değeri biçilemeyen başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.      

Anneler Günü" münasebetiyle biraray gelen Konyalı eczacılar arkadaşlarıyla sohbet etme ve gönüllerince bir gün geçirdiler.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar