EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ ,”EĞİTİME DESTEK “ İÇİN BULUŞTU


Meliha Cahit Uzman Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Üyeleri ve Eğitim gönüllüleri Ramazan ayı öncesi eğitime gönül vermek adına bir kez daha buluştular.

Nov otelde gerçekleştirilen"Eğitime Tam Destek" buluşma gecesi  saygı duruşu ve İstiklal marşının hep birlikte okunmasıyla başladı.

Meliha Cahit Uzman Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Meliha Uzman, gecede yaptığı açılış konuşmasında şu sözlere yer verdi."  2014 yılında kurulan derneğimiz emin adımlarla hedefine yürümektedir.

 Eğitimin bir hak olduğu bilincindeyiz. Maddi imkanları yetersiz olan ve eğitimine devam etmek isteyen gençlerimize dernek olarak burs vermekteyiz. Derneğimiz ilk önce 10 öğrenciye burs vermekle bu işe başlarken,bugün itibariyle siz değerli eğitim gönüllülerinin desteğiyle bu sayı 50 öğrenciye ulaşmış bulunmaktadır. Umarım bu sayı yine sizlerin desteğiyle artmaya devam edecektir.

Amacım ileride bu derneği vakfa dönüştürmektir. Ben hayattan gittikten sonra da uzun yıllar yardımların devam etmesidir. Bu anlamlı geceye katılmasınız ve eğitime destek vermenizden dolayı hepinize derneğim adına teşekkür ederken, eğitime desteğinizin devamını diliyorum. " dedi

Protokol konuşmalarının ardında akşam yemeği yenilirken, seslendirdiği eserlerle Türkiye'de gönüllere tath kurmuş, yılların eski demediği sanatçı Ersan Erdura, gecede söylediği şarkılarla katılımcılara güzel bir gece geçirtti.

 

 

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar