TÜRK EĞİTİM-SEN KONYA 2 NOLU ŞUBE ANNELER GÜNÜNÜ COŞKUYLA KUTLADI


Türkiye Kamu-Sen çatısı altında sendikal faileyetini sürdüren Türk Eğitim-Sen Konya  2 Nolu Şube Başkanlığı  Anneler günü münasebetiyle organize ettikleri kahvalt ıda üyelerini biraraya getirirken, Anneler gününü coşkuyla kutladılar.

 Türk Eğitim-Sen konya 2 Nolu Şube Başkanı Veli Doğrul ve yönetim kurulu üyeleri  geleneksel hale getirdikleri "Anneler Günü " etkinliğini Ramada Otel'de üyelerini  kahvaltıda biraraya getirerek kutladılar

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından selamlama konuşmasını yapan Türk eğitim-Sen Konya 2 Nolu Şube başkanı Veli Doğrul" Anneler,bizi dünyaya getiren,yaşamı boyunca da bizim en büyük destekçimiuz olan bir bakıma hayatımızdaki mucizedir.

Annelerimiz tüm hayatı boyunca bizi  koşulsuz düşünmüştür. Biz neden 365 gün içinde sadece bir günü annemize ayırmışız.Sadece bir gün değil de ner gün annemize onu sevdiğimizi hissettirelim. Başta tüm şehit anneleri olmak üzere bütün annelerin gününü kutluyorum" dedi.

Protokol konuşmaların ardından Türk eğitim-Sen konya 2 Nolu Şube "Anneler günü" etkinliğine katılanlar ilk önce kahvaltı, ardından müzik eşliğinde gönüllerince bir gün geçirdiler

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar