BÜRO MEMUR-SEN’LİLER İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU


Memur-Sen konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini sürdüren Büro memur-Sen Konya Başkanlığ,  Ramazan ayı münasebetiyle  her yıl gelenek olarak düzenlediği iftar yemeğini bu yıl Yesil Vadi Düğün ve Toplantı salonunda  gerçekleştirdi.

İftar yemeğine Ak parti Konya Milletvekili Adayı Zerrin Özel, Memur-Sen Konya Şube Başkanı Nafiz Karlıer, Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı sendikaların Konya Şube başkanları , Büro Memur-Sen konya Şube Başkanı Mahmut Çimen ve yönetim kurulu ile çok sayıda Büro Memur-Sen Konya Şubesi üyeleri katıldı.

Büro Memur-Sen Konya Şube Başkanı Mahmut Çimen; "  Sendika olarak üyelerimizin hak ve hukukları almak adına her saha ve alan çalışmalarımızı arkadaşlarımla birlikte sürdürüyoruz. Ayrıca  bu tür etkinliklerle de  birlik ve beraberliğimizi sağlıyoruz. İftar yemeğimize katılan memur-Sen Knoya İl temsilcisi Nafiz karlıer, Memur-Sen'e bağlı sendikaların Konya Şube Başkanlarına, Ak parti Milletvekili adayı Zerrin Özel ve tüm üyelerimize katılımlarından dolayı sendikam adına teşekkür ediyorum." Dedi.

Memur-Sen Konya İl Temsilcisi Nafi Karlıer ve AK Parti Konya Milletvekili Adayı Zerrin Özel, yaptıkları konuşmalarında şu sözlere yer verdiler " Memur-Sen çatısı birlik ve beraberliğin göstergesidir. " dediler.

Yesil Vadi Düğün ve toplantı salonunda verilen iftar yemeğinde misafirlere Konya pilavı ikram edildi. Misafirler iftar yemeği sonrası çay eşliğinde sohbet eğtme imkanı buldular.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar