Çumra İmam Hatip Lisesi Mezunları Buluştu


Çumra İmam Hatip Lisesi mezunları 1.Buluşma ve Kaynaşma toplantısı 12 Ağustos 2018 tarihinde Çumra Belediyesine ait Gökhüyük Piknik ve Park alanında gerçekleştirildi.

Çumra Belediye Başkanı Dr. Mehmet OĞUZ'UN ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantı Gazeteci yazar Mustafa EROL, Prof. Dr. Şaban ÇALIŞ. Dr. Ahmet Sami EROL, Osman TERZİ, Av.Recep CANDAN ve Sedat ULUPINARLI tarafından tertip edildi.

Gökhüyük Piknik ve Park Alanında gerçekleştirilen toplantıya, eski Çumra Müftüsü Ali Osman CEYLAN, Çumra İmam Hatip Lisesinin ilk müdürü Osman KÜÇÜKŞEN başta olmak üzere ilk dönem hocaları ve mezun öğrencileri katıldılar. Toplantıda konuşan Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet OĞUZ  "Bende bir İmam Hatip Lisesi mezunu olarak bu toplantıya ev sahipliği yapmaktan onur duydum. Anıların canlanmasına, arkadaşlarımız, abilerimiz ve hocalarımızla bir araya gelinmesine vesile olabildikse ne mutlu bize davetimize icabet edip bizleri teşrif ettiğiniz için hepinize saygılarımı sunarım" dedi.

Toplantıda hocalar ve öğrencilerin eski anıları anlatması neşeli ve duygusal anların yaşanmasına sebep oldu. Kuran Kursu Hocası Yavuz Selim CEYLAN ve Sedat ULUPINARLI tarafından okunan Kur'an-ı Kerimler sonrasında okunan hatimlerin duaları yapıldı. Katılımcılara Belediye Başkanı Dr. Mehmet OĞUZ tarafından geleneksel düğün pilavı, çay, meyve suyu, meyve ikram edildi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar