Dövizleri bozdurup, Konut ve gayrimenkul almanın tam zamanı


Emlakçılar odası Başkanı Sedat Altınay;Dövizleri bozdurup, Konut ve gayrimenkul almanın tam zamanı

Konya Emlakçılar odası Başkanı Sedat Altınay " Son günlerde döviz üzerinden oynanan oyun ile Türkiye'yi ekonomik alanda diz çöktürme, teslim alma operasyonuna düşürme gayretindeler. Türk Milleti ve Konya Emlakçılar odası  olarak bu oyuna asla ve asla gelmeyeceğiz. Onun için vatandaşlarımız Dolar ve Euro'larını bozdurarak konut ve gayrimenkul almalarını talep ediyoruz. Bu şekilde yapıldığı takdirde yatırımlardan hem kendileri, hemde ülke ekomisi kazanacak ve güçlenecektir." Dedi.

Amerika'nın dolar ve euro kuru üzerinden Türkiye'ye yönelik başlattığı ekonomik savaşa tepki amacıyla yerli para kullanılması ve doövizlerin bozrulup gayri menkule yatırılması yönünde tüm halkı uyaran Konya Emlakçılar odası Başkanı Sedat. Altınay; "15 Temmuz'da ülkemize saldırıya geçen, vatandaşlarımızı tanklarla ezen, kurşuna dizen, ülkemizi iç savaş ve işgalle yüz yüze getiren güç ve kendini bilmez toplumlar bunda başarılı olamayınca Türkiye'ye ekonomik savaş başlattılar. Bu durum Papaz Brunson üzerinden Türkiye'yi ekonomik alanda diz çöktürme, teslim alma operasyonuna düşürme gayretidir. Türk Milleti ve Konya  Emlakçılar Odası  olarak bu oyuna asla ve asla gelmeyeceğiz"

Döviz üzerinden oynanan ekonomik savaşın ülkemizin birliğine asla zarar veremeyeceğini belirten Başkan Altınay; "Yüz yıl sonra yeni yükseliş dönemini başlatan, küresel güç olma yolunda önemli rol almaya başlayan Türkiye'yi, cezalandırmak amacıyla açılan bu ekonomik savaşın asıl amacı bölgede bir güç olan ülkemizi yeni bir çağa taşıyan, yeniden tarih yazan ve tarih değiştiren Türkiye'den  intikam alma çabasıdır. Ülkemiz üzerinden yapılan bu ekonomik savaş birliğimizi asla bozmayacaktır. Zaman birlik olma zamanıdır. Bir olmalıyız, birlik içinde olmalıyız"

Uzun zamandır yükselmeyen gayrimenkul fiyatlarını şimdi fırsat imkanı sunuyor. Vatandaşlarımız ellerindeki dövizleri bozdurarak konut ve gayrimenkul almalarını talep ediyoruz.Şimdi tam konut almanın zamanıdır. Alınacak olan konut ve gayri menkuller zamanla dolar ve euro'dan daha çok kazanç sağlayacaktır.Bu kazanç aynı zamanda vatandaşlarımızın kendi ekonomilerine, hemde ülke ekonomisine katkıda bulunacaktır.

Bu ülkeyi seven ve var olması için tüm dünya devletlerine karşı mücadele veren tüm vatandaşlarımızı birlik ve beraberliği davet ediyoruz. Şimdi her konuda birlik ve beraberlik vaktidir. Ekonomi konusundaki saldıralarını durdurmak birlik ve beraberliğimizden geçecektir."dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar