Konya Barosu İlke grubu, seçim çalışmalarını ilçelerde aralıksız sürdürüyor.


Konya Barosu'nun 13-14 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirecek olan Olağan genel kurulunda Av. Mustafa Aladağ'ın başkanlığında seçimlere hazırlanan Konya Barosu İlke Grubu seçim çalışmalarını Merkez'de ve ilçelerde aralıksız sürdürüyor.

Konya Barosunun olağan genel kurulu 13 Ekim 2018 günü Selçuklu Kongre Merkezinde, 14 Ekim 2018 günü ise Konya Adliye Sarayında seçimi(oy kullanımı) gerçekleştirilecek.Mustafa Aladağ'ın başkanlığını yaptığı İlke grubu seçim çalışmalarını Konya Merkez  ve İlçelerde aralıksız sürdürmektedir.

Konya Baro Başkanı ve  İlke Grubu Baro Başkan Adayı Av. Mustafa Aladağ ve yönetim kurulu adayları seçim çalışmalarını ilçelerde sürdürüyor.  Konya Barosu İlke Grubu Baro Başkan Adayı Av. Mustafa Aladağ, "  İlke grubu olarak tüm meslektaşlarımızı bugüne kadar kucakladık ve bundan sonra da kucaklamaya devam edeceğiz. İlke grubu her zaman olduğu gibi herhangi bir siyasi, ideolojik kurum, kuruluş, cemaat ve partinin ipoteği altında değiliz. İlke grubu listesini oluştururken bağımsız baro ilkesine yakışır bir şekilde, tüm meslektaşlarımızı kucaklayacak, geniş tabanlı, dünya görüşünün ne olduğuna bakmaksızın genç, dinamik ve aynı zamanda tecrübeli bir kadro oluşturmaya özen gösterdik. Bağımsız baro ilkesine yakışır bir şekilde samimi, içten ve etkin bir hizmet anlayışı sergileyeceğimizin sözünü  tuttuk ve tutmanın sözünü meslektaşlarımıza veriyoruz.

 İlke grubu seçimleri kazandığında Konya barosu kazanacaktır. Konya Barosu tarihten gelen birimi ile güçlü bir baro olmaya devam edecektir. Görev yeniden verildiği takdirde Etkin, güçlü ve kararlı bir baro ile meslektaşlarımıza hizmete devam edecektir" dedi

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar