Konya Eczacılar Odası, Mali Genel Kurulda tam not aldı.


TEB 5. Bölge Konya Eczacılar Odası Başkanlığında 1 Eylül 2017- 31 Ağustos 2018 Seçimsiz Mali Olağan Genel Kurulu gerçekleştirilirken, yönetim, denetim  kurulu raporları okundu ve ibrasi gerçekleştirildi. Başkan Adem Açıkgöz ve yönetimi tam not alarak bir kez daha güven tazeledi.

Türk Eczacılar Birliği 5. Bölge Konya Eczacılar Odası Başkanlığı seçimsiz mali genel kurul toplantısı geçtiğimiz hafta sonu Oda bünyesinde yer alan  Merhum Ahmet Keleşoğlu Sosyal Tesisleri Uzman Ecz. Harun Kızılay Konferans Salonunda y apıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının hep birlikte okunmasının ardından Divan Kurulu  verilen teklif ile oluşturuldu. Daha sonra yönetim kurulu üyeleri sırasıyla,  yönetim kurulu faaliyet raporu, mali rapor, denetleme kurulu raporlarını okudular. Ardından Divan Başkanı Ahmet Başçı her birinin ibrası ayrı ayrı gerçekleştirdi.  2018-2019 yılı bütçe tasarısının sunularak görüşüldü ve ibrası yapıldı. Ayrıca yönetim kuruluna bölümler arası aktarma yapma yetkisi verildi. Seçimsiz Mali Olağan Genel Kurulu dilek ve önerilerle son buldu.

Konya Eczacılar Odası Başkanı Ecz. Adem Açıkgöz, "Konya Eczacılar Odası 1 Eylül 2017-31 Ağustos 2018 seçimsiz mali olağan genel kurul toplantımızı nezih bir ortamda yönetim kurulu, Ankara Eczacılar odası Başkanı Süleyman Gün ve yönetim kurulu üyeleri ve delegelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Seçimsiz Mali Olağan Genel Kurulumuza katılan ve emeği geçen tüm arkadaşlarımıza odam adına teşekkür ediyorum. " dedi.

Seçim mali genel kurul sonrası katılımcı delegelere Muharrem ayı münasebetiyle aşure ikramında bulunuldu.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar