PTT’den öğrencilere”Yeni Eğitim Yılı” yardımı


Konya PTT Başmüdürlüğü, "Yeni Öğretim Yılı" kampanyası çerçevesinde İbrahim- Sulhiye Kamanlı  ilkokulu öğrencilerine" Pette etkinlik kitabı ve Pette Çanta" dağıtımını gerçekleştirildi.

PTT Genel Müdürlüğü tarafından tüm ülke genelinde başlatılan "Yeni Öğretim Yılı" kampanyası çerçevesinde "Pette etkinlik kitabı ve Pette Çanta " dağıtımı Konya'da Tatlıcak Mahallesinde yer alan İbrahim- Sulhiye Kamanlı İlkokulunda gerçekleştirildi.

Dağıtım törenine Karatay Kaymakamı A.Selim Parlar, Karatay Milli Eğitim Müdürü Ömer Büyükmanav, PTT Başmüdür Yardımcısı Mustafa Çalışkan, Okul Müdürü  Özgür Mutlu ve okufl öğretmenleri  katıldı.

Okulda yapılan temsili dağıtımda 1. Sınıf öğrencilerine " Pette Çanta ve Pette etkinlik kitabı" nı Karatay Kaymakamı A. Selim parlar ve PTT Başmüdür Yardımcısı Mustafa Çalışkan bizzat elleriyle 1. Sını1f öğrencilerine dağıttılar.Diğer çanta ve pette etkinlik kitabıdan oluşan setler  ise dağıtılmak üzere  okul müdürlüğüne verildi

Konya PTT Başmüdür yardımcısı Mustafa Çalışkan "  Şirketimizin kurumsal imaj ve marka algısının oluşturulması ve pekiştirilmesini için PTT Genel Müdürlüğümüzce ülke genelinde başlatılan "Yeni Öğretim Yılı " kampanya çercevesinde  "Pette etkinlik kitabı ve Pette çantaları" dagıtımını Milli Eğitim Müdürlüğümüzün belirlediği  Karatay İbrahim Sulhiye Kamanlı İlkokulunda yaptık. Bu anlamlı kampanyamıza katılımlarından dolayı Karatay Kaymakamı A. Selim Parlar'a ve Karatay ilçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Büyükmanav'a , ayrıca Okul Müdürü Özgür Mutlu ile öğretmenlerine teşekkür ediyorum" dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar