TÜRK BÜRO-SEN’DE AHMET EFE GÜVEN TAZELEDİ


Türk Büro-Sen (Adliye) 2 nolu Şube olağanüstü genel  kurulu iki aday llistenin katılımıyla gerçekleştirildi.Seçim sonucunda  Ahmet Efe yeniden  başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini sürdüren Türk Büro-Sen(Adliye) Konya 2 nolu Şube Başkanlığının olağanüstü genel kurul toplantısı Konya Adliyesi karşısıda yer alan Nasip resturantta çok sayıda üyenin katılımıyla gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan genel kurul divan heyetinin oluşturulmasıyla devam etti. Kamu-Sen İl Temsilcisi Veli Doğrul'un divan başkanlığı yaptığı kongrede ilk ve tek konuşmayı yapan Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcısı Bayram Ali Oymak, yaptığı konuşmasında şu sözlere yer verdi. " Yaklaşık 26 yılldır dik duruşunu sürdüren Türk Büro-Sen olarak bugüne kadar görev yapmış sendika başkanlarımıza, yöneticilerimize ve üyelerimize teşekkür ediyorum. Konya 2 noulu şubemizin bugün olağanüstü genel kurulu gerçekleştiriyoruz.Kazanan Türk Büro-Sen sendikası olacaktır. Kazanıp görev yapacak olan başkan ve üyelerimize şimdiden başarılar diliyorum " dedi.

Türk Büro-Sen Konya 2 Nolu Şube olağanüstü genel kurulunda  Ahmet Efe ve Mustafa Perinçek ait iki liste mücadele etti.339 üyeden katılımcı  üyelerin katılmasıyla gerçekleştirilen seçimde 108 oy alan Ahmet Efe , diğer adaydan fazla oy alarak başkanlığa seçildi.

Türk Büro-Sen Konya(Adliye) 2 nolu şube Olağanüstü genel kuruluna Türk Büro-Sen Genel başkan yardımcıları Vedat Ulu, Bayram Ali Oymak, Kamu-Sen Konya İl temsilcisi Veli Doğrul ve konfederasyona bağlı sendiların genel başkan yardımcıları ve Konya Şube Başkanları ile çok sayıda üye katıldı.

Başkanlığa seçilen Ahmet Efe, yaptığı teşekkür konuşmasında şu sözlere yer verdi. Kaybedenin olmadığı, kazanan çok olduğu bir genel kurulu geride bıraktık. Kardeşlik kazandı.herşeyden önce sendikamız ve üyelerimiz kazandı.Aıynı üyküye inanmız olan sendikacılar kazandı. "dedi.

 

               

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar