Yol-İş’ten ,Yazıcıoğlu’na hayırlı olsun ziyareti


Yol-İş Konya 1 Nolu Şube Başkanı Mürsel Selbüz ve yönetim kurulu üyeleri, karayolları 3. Bölge Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Yazıcıoğlu'nu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Karayolları 3. Bölge Müdürü Turğut Aydın'ın Ankara'ya görevlendirilmesinde boşalan yere Mehmet Yazıcıoğlu getirildi. Türk-İş konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini sürdüren Yol-İş Konya 1 Nolu Şube Başkanı Mürs el Selbüz ve yönetim kurulu üyeleri,Karayolları 3. Bölge Müdürlüğü görevine yeni atanan Mehmet Yazıcıoğluu makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette kısa bir konuşma yapan yol-İş  Konya 1 Nolu Şube Başkanı Mürsel Selbüz, " Yeni göreviniz hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah hep birlikte Konya'ya yakışan güzel işlere imza atarız. "dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Müdür Yazıcıoğlu ise" Yol-İş Konya 1 Nolu Şube Başkanı Mürsel Selbüz  ve yönetim kurulunun bu anlamlı ziyareti memnun etti.Hep birlikte hizmetlerimize en iyi bir şekilde yapmak için çalışacağız. Kazanan hem ülkemiz, hemde Konyamız olacaktır." Dedi.

Ziyaret sonunda günün anısına çektirilen toplu fotoğraf ile ziyaret son buldu.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar