ECZACILAR, FOTOĞRAF EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLADI.


Konya Eczacılar Odası Başkanlığı tarafından organize edilen, Ecz Reha Bilir'in katılımı ile gerçekleştirilen Fotoğrafçılık Temel Eğitim Semineri tamamlandı. Semineri başarıyla tamamlayan Eczacılara başarı sertifikaları dağıtıldı.

Sosyal, Kültürel ve Eğitim etkinliklerine büyük önem veren TEB  5. Bölge Konya Eczacılar Odası Başkanlığı, bir etkinliğe daha imzasını attı. Oda tarafından organize edilen, Eczacılara yönelik olarak Ecz. Reha Bilir'in katılımı ile oda çok amaçlı salonunda 4 hafta süren Fotoğrafçılık Temel Eğitim Semineri sona erdi. 

Seminere katılan Eczacı ve aile bireylerine  Eğitimi veren Ecz Reha Bilir verdiği seminerde fotoğraf makinesinin özellikleri, fotoğraf çekiminde dikkat edilecek hususlar ve teknikleri öğretti..Son hafta seminerinden sonra seminere katılan ve başarılı olan Eczacı ve aile bireylerine düzenlenen bir törenle başarı sertifikaları dağıtıldı.

Konya Eczacılar odası Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ecz Feyyaz Mıhoğlugil, Eğitimi veren Ecz Reha Bilir'e günün anısına bir plaket takdim etti.

Konya Eczacılar odası Başkanı Ecz. Adem Açıkgöz; " Oda olarak Eczacılarımızın sosyal yaşamına değer vermek ve ileri düzeyde fotoğraf çekmeleri adına böyle bir etkinliğe imza attık. Katılımın yeterli düzeyde olması bizleri mutlu etmiştir. Seminerde emeği geçen Ecz Reha Bilir'e odam adına teşekkür ediyorum " dedi.


Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar