Emlakçılar Odasından, Hasan Angı’ya ziyaret


Konya Emlakçılar Odası Başkanı Sedat Altınay, yönetim kurulu ve oda üyeleri nden oluşan bir heyet AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı'yı makamında ziyaret ederek, sektörel bilgi alışverişinde bulundular.

Başkan Sedat Altınay ve yayındaki heyet, önceki gün AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı'yı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Emlak sektörü ile ilgili gündemdeki konular Oda Başkanı Altınay tarafından dile getirildi. Ve ayrıca sektörel bilgi alışverişinde bulunuldu.

Konya Emlakçılar odası Başkanı Sedat Altınay, " Bizleri makamında konuk eden ve olumlu bir hava içerisinde gerçekleştirilen ziyaretimizde Emlak sektörü ile ilgili gündemdeki konuları dile getirdik, bizleri can kulağı ile dinleyen AK Parti Konya İl başkanı Hasan Angı'ya sahsım ve odam adına teşekkür ediyorum " dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı,  bu anlamlı ziyaret her iki kesimde açısından önemli oldu. Emlak sektöründe karşılaşılan sorunlar ve çözümleri görüşüldü. Bu ziyaretlerinden dolayı Konya Emlakçılar odası Başkanı Sedat Altınay, yönetim kurulu ve oda üyelerine teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaret günün anısına çektirilen fotoğraflar ile son buldu.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar